KABA İNŞAAT MALZEMELERİ SATIŞI
KABA İNŞAAT MALZEMELERİ SATIŞI

KABA İNŞAAT MALZEMELERİ SATIŞI

Balcılar inşaat olarak tüm kaba inşaat malzemlerini uygun fiyatlar ve en iyi kaliteyle sizlerle buluşturuyoruz. Bize Danışmadan karar vermeyin. Ürünlerimizi incelemek için buraya tıklayın 

Filli Boya RENKMATİK
Filli Boya RENKMATİK

Filli Boya RENKMATİK

Filli boya ve Favori Boyanın  İç cephe ve Dış Cephe boyalarının Güncel Tüm kartela renklerine Balcılar İnşaat ile ulaşabilirsiniz...

Banyo Dolapları
Banyo Dolapları

Banyo Dolapları

Damla Banyo sistemleri satışı ile Akçakoca ve Düzce'de sizlerleyiz...

Balcılar İnşaat
Balcılar İnşaat

Balcılar İnşaat

Ereğli Caddesinde 12000m2 alanda 40 kişilik ekip ve güçlü araç filomuzla hizmetinizdeyiz..

Çamsan Floorpan Parkelam
Çamsan Floorpan Parkelam

Çamsan Floorpan Parkelam

Çamsan ve Floorpan parkelam ürünleri satışı Akçakoca Balcılar İnşaatta...Balcılar İnşaat

 • Balcılar İnşaat 1991 yılında 1400m2 alanda kaba inşaat malzemeleri satmak amacıyla Rahmetli Ali Balcı tarafından şahıs şirketi olarak Akçakoca ‘da kuruldu. 2009 yılına kadar bu süreç devam ederken 2009 yılının sonlarına doğru Balcılar İnşaat Günay Balcı olarak isim değişti ve demir, çimento, kum, çakıl, mıcır, 

  kireç, tuğla, kiremit, gazbeton, tuğla, çatı kaplama malzemeleri, su ve ısı yalıtım ürünleri, kereste, lambri, döşemelik kereste, tel, çivi, v.b.  kaba inşaat malzemelerine ilaveten boya, hırdavat, tesisat, yalıtım, seramik, vitrifiye v.b. ince inşaat malzemeleri ürünlerinin satışına başlandı.Şuan 10000m2 alanda Düzce ve Akçakoca bölgesinde en uygun ürünü en uygun fiyatla müşterileri ile buluşturmaktadır. 

  2013 Yılında Fatih Balcı tarafından BLC YAPI MALZEMELERİ İNŞ.SAN.VE TİC.lTD.ŞTİ. firması kuruldu. 2013 yılı sonrasında farkı bölgelerde yaşam alanları yapıldı  2013-2014 yılları arasında İstanbul Deri Org.San’de FİXKİM eps üretimi gerçektirildi.2014 yıllında Düzce merkezde Aydınpınar yolunda halen faaliyet gösteren Shell akaryakıt tesisi kuruldu 2015 yılı Ayazlı Mahallesi Ereğli Caddesinde 12000m2 alanda BLC HAZIR BETON tesisi kuruldu.

  Şu anda 50 kişilik ekip ve güçlü araç filosuyla hizmetinizdeyiz. Balcılar Akçakoca / şirketimiz, kurulduğu ilk günden beri kalite ve müşteri odaklı bir biçimde faaliyetlerini sürdürmektedir. Firmamız İnşaat, dekorasyon, nalburiye ve izolasyon malzemeleri satışında bulunmaktadır. Bunların dışında bu ürünlerin Bölgenin her yerine dağıtımını ve satışını yapmaktadır. Ürün yelpazesi gün geçtikçe genişleyen firmamız, müşterilerine en doğru ve güvenilir hizmeti vermek için çabalamaktadır. Dış ve iç cephe için boya malzemeleri, kaba inşaat malzemleri, kum , demir , vb temel ürünleri sürekli stoklarında tutan firmamız, izolasyon ve mantolama malzemlerini , yeni çıkan ürün ve teknolojileri hızla müşterilerine ulaştırmaktadır. Özellikle Düzce ve Akçakoca bölgesinde hizmet veren firmamız,en uygun ürünü en uygun fiyatla müşterileri ile buluşturmaktadır.

   

 • Kalite Politikamız

 • Kalite Odaklı Hizmet Politikası

  Balcılar Akçakoca inşaat malzemeleri olarak, ilk günden bu yana tüketicilerin ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda hizmet vermekteyiz. Kaliteli hizmeti, ekonomik fiyatlara sunarak, müşteri memnuniyetini arttırmaya çalışırken, çevreye saygılı ve ülke değerlerini ön planda tutan firmamız, sosyal sorumluluğunun da bilincinde olarak faaliyet göstermektedir. 

  Kurumsal Şirketlerle Çalışın

  Kurumsal firmalarla çalışmanız, karşılıklı güveni arttıracak ve işlerinizi kolaylaştıracaktır. İşi bilen kişilere yaptırmak her zaman daha doğru bir harekettir.Balcılar inşaat malzemeleri de tecrübeli ekip ve uzman kadrosuyla yıllardır size en doğru ve dürüst hizmet vermek için çalışan kurumsal firmalardan biridir. Her geçen gün artan ürün çeşitliliği ve müşteri portföyü sayesinde bölgede daha öne çıkmaktadır. Sizler için sürekli hizmet sağlayan firmamıza, mesai saatleri içinde istediğiniz her zaman ulaşabilir ve bilgi alabilir , mesai saatleri dışında da web sitemiz ve iletişim maillerimiz ile soru ve önerilerinizi bize ulaştırabilirsiniz.

  Misyonumuz
  Firmamız kuruluşundan bu yana yapı malzemeleri tedarikçisi olarak, profesyonel kadrosuyla müşterilerimize hizmet vermektedir. Kalite standartlarımızdan ödün vermeden müşterilerimizin isteklerine uygun, farklı ihtiyaçları yapı marketimizde bir araya getirmektir.

  Üretici firmaları ve farklı kaynakları yakından takip ederek, hızla     değişen ve gelişen teknolojiye adapte olmak ve tüm yeniliklerden   müşterilerimizi haberdar ederek gelişimimize katkı sağlamaktır.

  Vizyonumuz

  Kalite standartlarımızdan ve müşteri memnuniyetinden ödün   vermeden, farklı ihtiyaçları müşterilerimize sunmak ve sağlam adımlarla ilerlemektir.

  İnsana huzur veren, olumsuz iklim koşullarından etkilenmeyen, akıllı teknoloji ürünleri sayesinde bireyin yaşamını kolaylaştıran, doğal çevreye zarar vermeyen  ve müşteri memnuniyeti temel alınan modern yapılar inşa etmektir.

Firmamızdan GörüntülerMarkalarımız